Adwokat Marcin Buczkowski jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od roku 2002 prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. W latach 2005 – 2007 był adwokatem stowarzyszonym z Kubas, Kos, Gaertner – Adwokaci sp. p. W latach 1998 – 2000 pracował w działach nieruchomości spółek Ahold Polska sp. z o.o. i Slovnaft Polska S.A.

 

Adwokat Magdalena Lenart jest związana z Kancelarią od 2014 roku. Absolwentka kierunków prawo i prawo kanoniczne Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie obecnie w trakcie studiów doktoranckich z zakresu nauk prawnych. Wpisana na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej.
Specjalizuje się w prawie procesowym, prawie spółek oraz prawie własności intelektualnej. Interesuje się szczególnie zagadnieniami prawnymi związanymi ze znakami towarowymi. Posiada duże doświadczenie w postępowaniach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Laureatka i finalistka licznych konkursów prawniczych na poziomie uczelnianym i ogólnopolskim. W czasie studiów odbyła staż w Kancelarii Schwarz-Schönherr Rechtsanwälte w Wiedniu oraz praktyki w kancelariach prawniczych i instytucjach sądowych na terenie całego kraju.

Posługuje się językiem niemieckim i angielskim.

 

Adwokat Andrzej Buczkowski posiada bardzo duże doświadczenie z zakresu prawa procesowego.

Specjalizuje się w postępowaniach karnych, w tym w sprawach ochrony obrotu gospodarczego. Wielokrotnie występował w procesach karnych o dużym stopniu skomplikowania. 

W latach 90-tych członek komisji do spraw weryfikacji pracowników Służby Bezpieczeństwa w Krakowie. W roku 2005 wybrany sędzią Trybunału Stanu.